*Klub českých turistů, odbor Česká Třebová*

Haliday a caravan

Praha Letňany 17. března 2024

Název naší akce je složen ze dvou samostatných prezentací, probíhajících ve stejném termínu. Jedná se o HALIDAY WORLD A REGION WORLD, pak o FOR CARAVAN, ve kterém je i cestovatelský festival KOLEM SVĚTA.

32. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD je jednou z nejdůležitějších akcí tohoto zaměření v České republice. První den veletrhu je vyhrazen pouze pro odborníky z oboru a kontraktační aktivity. Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost. Čeká vás inspirativní doprovodný program, zajímavé přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa (nutná samostatná vstupenka), udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce mapující míru popularity krajů ČR. Byznys se bude snažit posílit mimo jiné úspěšná mezinárodní akce obchodních schůzek sítě Enterprise Europe Network – MBM TOURISM PRAGUE 2024

Veletrh FOR CARAVAN letos představuje společnost HYKRO, jež působí na českém trhu již od roku 1996 a patří tak k zakladatelům karavaningu v České republice. Díky její dlouholeté historii a neustálému rozšiřování nabídky služeb se od té doby stala jedním z předních prodejců obytných aut a karavanů v zemi. HYKRO není jenom obyčejným prodejcem vozidel – nabízí komplexní služby, které zahrnují prodej, pronájem, servis, zajištění originálních náhradních dílů, pojištění a financování. Díky tomu si firma získala pověst jednoho z nejvíce komplexních a spolehlivých partnerů pro karavanové nadšence v České republice. Nabídka HYKRO není omezena pouze na samotná vozidla – provozuje také vlastní prodejnu a e-shop s kempingovým příslušenstvím a doplňky tak, aby zákazníkům poskytla kompletní zážitek spojený s jejich zálibou v karavaningu.

Rádi bychom vás pozvali na oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat ve dnech 16.-17.3.2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a představí osobnosti a zkušené cestovatele. Přijďte si s námi užít příjemnou atmosféru a načerpat cestovatelské zkušenosti. Ochutnat budete moci i exotické pohoštění z Indonésie anebo Mexika a s vietnamskou kávou. Nezapomeňte, že souběžně probíhají i veletrhy Holiday World & Region World, For Caravan a For Boat, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky festivalu.

Naše účast - provedení v přesunu vlak a pěší

--- Odjezd Lanškroun - Os 12712 v 07:36, příjezd Česká Třebová 07:55 hodin.

--- Odjezd Česká Třebová - IC 546 Ostravan v 08:02, příjezd Praha v 09:34 hodin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--- Odjezd Praha - EC 223 Valašský expres v 17:19, příjezd Česká Třebová v 18:55 hodin.

--- Odjezd Česká Třebová - Os 12745 v 19:06, příjezd Lanškroun v 19:24 hodin.

Cenová náročnost - Cenová kalkulace je dána pouze cestovními náklady dle místa bydliště a stravování či jiné se řídí osobními potřebami a zájmy. Vstupné je 250,- Kč, při on-line 200,- Kč a senioři celkově 150,- Kč. Tato vstupenka platí pro souběžné veletrhy, tedy i pro FOR BOAT.

Pozvání cvičitele - K účasti zve cvičitel turistiky, mototuristiky a mládeže. Informace a přihlásit se lze do 15. března 2023 na e-mailu Savignat@okct-ct.cz, či telefonu +420 608 000 170 se jménem Zahradník Pavel.


Vytvořeno 18. února 2024 .................................................................................................................................. Aktualizováno 18. února 2024