*Klub českých turistů, ústředí Praha*

Elektronický průkaz

Aplikace pro členskou základnu

Elektronický průkaz

Motivace --- Pro mnohé novinka dneška, která věřte, že má význam. Tedy celkově pro Klub českých turistů, neboť je předpokladem kladného zásahu do výdajové položky.

Členství --- E-průkaz je jen elektronická verze fyzického, tedy nám klasického plastového průkazu jako doklad o členství v Klubu českých turistů. Průkaz je uložený v mobilním telefonu a je tak prakticky neustále po ruce. Součástí průkazu je také zadní strana, kde najdete průběžně aktualizované informace o KČT a pozvánky na významné akce. Je používán standardizovaný formát, se kterým se můžete běžně setkat například u aerolinek, nebo u vstupenek na kulturní a jiné akce. Elektronický průkaz je k dispozici pro všechny členy bez jakéhokoliv poplatku a je k dispozici ihned po vložení dat člena odborem do elektronické evidence KČT.

Instalace --- Po zaplacení členského příspěvku Vám správce členské základny odboru zašle na e-mailovou adresu odkaz ke stažení elektronického průkazu. Je zapotřebí k tomu mít takzvaný chytrý telefon. Tady se postup liší podle toho, jestli máte iPhone nebo telefon s Androidem.

Nejasnosti --- V případě jakýchkoliv potíží a dotazů k e-průkazu se prosím obraťte na paní Ivetu Klemešovou při ústředí, jež je na e-mailklemesova@kct.cz.


Vytvořeno 03. ledna 2024 .............................................................................................................................. Aktualizováno 03. března 2024