Změna sídla Infocentra Klubu českých turistů

Infocentrum Klubu českých turistů

Změna sídla Infocentra KČT

17.08.2019

Vážení přátelé,

vzhledem k nepříznivé situaci (ukončení podpory KČT, spuštění druhého e-shopu atd.) oznamuji, že tento týden končí provoz Infocentra KČT na Fügnerově náměstí v Praze a sekretariát KČT oblast Praha se stěhuje do nových prostor na Výstavišti v Praze Holešovicích, kde Vás rádi od září opět uvítáme v nových prostorách (podrobnosti v připojeném letáčku).

Pevné telefonní linky budou zrušeny, mobilní telefon oblasti (736 754 624) převezme nová sekretářka Ing. Vladimíra Krejčíková a dosavadní telefon IC (736 754 030) nahradí na sekretariátu pevnou telefonní linku. Mail na oblast (praha@kct.cz) nadále zůstává v provozu, mail na IC (info@kct.cz) bude výhledově ukončen. PROSÍM OPRAVTE SI TEDY SVÉ ADRESÁŘE A SEZNAMY.

Prosím informujte o této změně všechny své členy, ať se nevypravují na Fügnerovo náměstí zbytečně.

Ing. Ivan Press - Předseda KČT oblast Praha


OD ZÁŘÍ 2019 SÍDLÍ KČT, OBLAST PRAHA V NOVÝCH PROSTORÁCH NA VÝSTAVIŠTI HOLEŠOVICE

Nachází se na adrese "Výstaviště 67, 170 00 Praha 7", v administrativní budově Výstaviště Praha za Sportovní halou (Tipsport arena).

Docela lukrativní adresa a vcelku solidní prostředí.

Kanceláře KČT, oblast Praha (č. 218 + 219) se nacházejí na společné chodbě budovy - předposlední dveře vlevo. Provozní doba: Po a St 13 - 18 hod.

Slušná dostupnost v rámci širšího centra Prahy, od tramvaje 350 m pěšky, zaparkovat lze na hlídaném parkovišti HC Sparta Praha u Tipsport areny, nebo na parkovišti Výstaviště Praha u plaveckého bazénu (40 min. zdarma) Je možné po dohodě zde provést start či cíl pochodu.

Pěší vzdálenost 350 m od tramvají Výstaviště Holešovice (TRAM 6, 12, 17) do 10 min od metra či žst. P.-Holešovice a Strossmayerova nám. (dopravní uzel) do 15 min od metra Vltavská, žst. Bubny-Vltavská či Náměstí Republiky v dosahu 350 m též Maroldovo panorama a 400 m Planetárium.