Česko - tak ho spojme

Spojme Česko

Nadační fond Děti bez mobilu pořádá akci "Spojme Česko" s pokusem o rekord "Největší puzzle mapy ČR". K rekordu se může připojit každý zakoupením jednotlivých dílků a přispět tak do sbírky na stavbu dětského hospice Domu pro Julii.

Obří puzzle mapy ČR je již připravené a jednotlivé dílky jsou k prodeji v rámci veřejné sbírky - každý dárce si může vybrat na mapě svůj dílek puzzle (např. se svou obcí) a po uhrazení finančního daru jej obdrží poštou, poté se na svůj dílek zvěční a pošle ho zpět na adresu pořadatele.

Jakmile projdou všechny dílky rukama dárců, spojí se v "Největší puzzle mapy ČR" a bude vytvořen nový český rekord! Veškerý výtěžek z prodeje půjde na pomoc se stavbou dětského hospice v Brně (Dům pro Julii), místa, kde zkušení zdravotníci, pečovatelé, psycholog, duchovní, sociální pracovník a další poskytnou tu nejlepší možnou péči v těžkém období.

Připojte se také, stejně jako Savignat zakoupením příslušného dílku.

Více informací najdete na webu www.spojmecesko.cz

Informace od pořadatele

Už jste někdy zažili pocit vítězství ze společně dosaženého cíle nebo výjimečnost chvíle, kdy jste dosáhli nějakého rekordu? Ne všechny rekordy jsou založeny na bodech a časových limitech, někdy stačí mít dobré srdce a pomoci dobré věci, a přitom se pobavit, seznámit se s novými lidmi, být součástí něčeho, co nás přesahuje a bude tu i za sto let.

Projekt Spojme Česko, který propojil dobříšský nadační fond Děti bez mobilu a brněnský tým pro stavbu nového dětského hospice Dům pro Julii, bude společně s vámi, občany celé naší republiky usilovat o rekord. Vytvoříme největší mapu ČR složenou z jednotlivých dílků PUZZLE a prokážeme tím nejen soudržnost lidí naší země, bez ohledu na to, z jakého jejího koutu pocházejí, ale pomůžeme tím i do budoucnosti rodinám, které prožívají nejtěžší a nejbolestivější období svého života. Bitvu, kterou nelze vyhrát.

Některé věci ovlivnit nemůžeme, některé ano. My všichni se můžeme stát spolurekordmany největších PUZZLE v České republice, můžeme si odnést nejen hezké zážitky a vzpomínky, ale hlavně ten důležitý pocit, že nejsme sami. Každý člověk v této republice zakoupením dílku mapy, na který napíše svůj vzkaz a odešle zpět organizátorům, pomůže dosáhnout rekordu, a především podpoří stavbu Domu pro Julii.


Savignat Savig - 03. listopadu 2020