Dobrý den       Agentura Dobrý den Pelhřimov

Vážení a milí všichni

Na základě došlé a mě sympatické žádosti o podporu v této velmi složité ekonomické době rád zveřejňuji níže uvedenou prosební žádost a sám vyzívám ke kladné reakci.

Přirozeně díky náklonnosti mám objednané, a to pět kusů publikace Česká kniha rekordů a pět kusů multifunkčního šátku z odlehčeného materiálu.

Savignat Savig

Vážení přátelé,

jmenuji se Josef Vaněk, jsem ředitelem pelhřimovského Muzea rekordů a spoluzakladatelem Agentury Dobrý den Pelhřimov. Chtěl bych Vás tímto emailem požádat o pomoc formou spolupráce a zároveň vám nabídnout hezký dárek. Budu vděčný, pokud dočtete až do konce.

Činnost Agentury Dobrý den stojí na třech pilířích. Na návštěvnosti Muzea rekordů a kuriozit (které je ale zavřené), na registraci nových rekordů v rámci kulturních a sportovních akcí všeho druhu (které se ale nekonají) a na prodeji publikace Česká kniha rekordů, kterou vydáváme od roku 2003.

Nová nařízení vlády ČR nám už podruhé zakazují dělat svou práci. Vězte, že jen díky tomu, že jsme během let práce na poli českých rekordů mysleli na zadní vrátka, TEĎ ještě VIDÍME NA PÁR MĚSÍCŮ DOPŘEDU. Toto ještě není zoufalé volání tonoucího o pomoc, ale nabídka spojená s prosbou o podporu.

Půjde-li to a není-li Vám to proti srsti, podpořte nás, prosím! Nabízíme Vám Českou knihu rekordů. Nabízíme ryze český dárek.Pořídíte-li naši knihu třeba jako pozornost k Vánocům pro své zaměstnance, přátele, blízké, členy spolku, hasičského sboru, pro žáky Vaší školy, ..., přispějete tím možná k záchraně oboru, který jsme před více než 30 lety založili, a který motivoval spoustu lidí k dobrým a pozoruhodným činům.

Vše o naší krásné obrazové reprezentativní publikaci najdete v příloze, popř. zde: https://www.dobryden.cz/ceska-kniha-rekordu/

Cena aktuálního vydání České knihy rekordů je 333,- Kč s možností výrazných množstevních slev.

Česká kniha rekordů má také svoji anglickou verzi.

V případě Vašeho zájmu jsme navíc připraveni pro Vás vyrobit firemní přebal. Vznikne tak kniha ve Vašich barvách, s Vaším logem a fotografiemi.

Děkuji Vám za zvážení mé nabídky a těším se na případnou spolupráci. V případě jakýchkoli dotazů mi pište obratem na tento email.

Přeji stálé zdraví a ať se Vám daří

                                                                 Ing. Josef Vaněk                                                                                                                                pepino@dobryden.cz                                                                   www.dobryden.cz | Facebook | Instagram


Savignat Savig - 27. října 2020

Savignat - Všechna práva vyhrazena!